Dlaczego wybrać Toaletę Myjącą Major&Maker? | Major&Maker

Zdrowsze i wygodniejsze życie

Major&Maker tworzy swoją technologię, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie wygodniejsze codzienne życie. Wszystkie funkcje naszych produktów są specjalnie zaprojektowane dla Ciebie i Twoich bliskich – aby zapewnić lepsze i zdrowe życie. Na przykładach funkcji w naszych produktach: podgrzewane siedzenie sprawi, że poczujesz się ciepło, więc zimna deska nie będzie już dyskomfortem; czujnik indukcyjny otworzy pokrywę po przyłożeniu stopy; suszenie ciepłym powietrzem zastąpi niepotrzebny papier toaletowy, który nie jest ani zdrowy, ani przyjazny dla środowiska; niebieskie światło nocne doprowadzi Cię do toalety w ciemną noc, więc nie będziesz musiał włączać jasnych świateł na swojej drodze do toalety.
To tylko kilka wybranych funkcji, które zapewniają nasze produkty.

Czas na poważną zmianę, a więc zrób swój pierwszy krok
w kierunku zdrowego i wygodnego życia.

Wygodniejszy i czystszy sposób do pielęgnacji higieny w czasie ciąży

Inteligentne rozwiązania Major&Maker kładą duży nacisk na zapewnienie 100% czystości kobietom w ciąży oraz dziecku. Nasze produkty powstają z myślą zapewnienia jak największej wygody w utrzymaniu czystości. Z tego też względu, szczególnie dla kobiet w ciąży, zaprojektowaliśmy funkcję mycia przedniego, która jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet. Dysza myjąca z przodu zapewnia odpowiednią pozycję dla kobiet przy regulowanym ciśnieniu i temperaturze mycia.

Wszystko to sprawia, że ​​mycie jest 100% gwarancją czystości
i zdrowia zarówno dla matek, jak i ich dzieci.

Dla niezależności i komfortu życia seniora

Major&Maker zapewnia gwarancję bardziej komfortowego i niezależnego życia seniora. Wielu seniorów nie jest w stanie utrzymać się w czystości po korzystaniu z normalnych łazienek ze względu na ograniczenia spowodowane przez proces starzenia. Nasze inteligentne toalety oraz sedesy mogą pomóc seniorom w utrzymaniu czystego i zdrowego stylu życia. Od mycia do suszenia powietrzem, poprzez regulację inteligentnych funkcji w zakresie temperatury mycia, ciśnienia wody i pozycji mycia. Dzięki temu inteligentnemu doświadczeniu w myciu, seniorzy mogą być tak niezależni, jak byli w młodości.

To poważny krok w upewnieniu się,
że nasz ukochany senior ma lepsze i czystsze życie.

Dla wygody osób niepełnosprawnych

Produkty firmy Major&Maker zapewniają osobom niepełnosprawnym wyjątkową wygodę. Osoby niepełnosprawne mają wiele trudności i mogą być uzależnione od innych osób podczas korzystania z toalety. Dzięki naszym inteligentnym rozwiązaniom zastosowanym w toaletach i sedesach, osoby niepełnosprawne mogą stać się niezależne w codziennym utrzymaniu higieny. Od czujnika obecności do trybu automatycznego, poprzez regulację pozycji dysz i nocnego oświetlenia.

Dzięki produktom firmy Major&Maker życie osób niepełnosprawnych
staje się bardziej niezależne w codziennym życiu.

Dla zdrowszego jelita

Nasze produkty mają duży wpływ na zdrowie Twoich jelit. Wiele osób we współczesnym społeczeństwie ma pospieszne i złe nawyki żywieniowe, które mogą powodować wiele problemów z jelitami i zaparciami. Brak troski w tym zakresie powoduje, że z każdym dniem wzrasta możliwość zachorowania. Nasze inteligentne toalety i sedesy posiadają funkcję intensywnego naturalnego mycia wodą, dzięki czemu mogą rozwiązać problem zaparcia, który ma wpływ na stan jelit.

Korzystanie z naszych produktów to pierwszy krok do tego,
aby stać się zdrowszym i czystszym człowiekiem.

Bardziej ekologiczny, zgodny z naturą styl życia

Nasza firma stawia na możliwości w bardziej ekologicznym i oszczędzającym energię stylu życia. Chcemy zachęcić wszystkich do ekologiczności i oszczędzania energii nie tylko dlatego, że jest to popularne, ale dlatego, że jest to ważne w życiu każdego z nas. Nasze inteligentne toalety i deski sedesowe to pierwszy krok do osiągnięcia zdrowszego i bardziej ekologicznego stylu życia. Dzięki funkcjom czyszczenia wody i suszenia powietrzem możesz swobodnie uwolnić się od konieczności używania papieru toaletowego. Zastosowanie wody w czyszczeniu jest wydajniejsze i mniej zanieczyszczające. Jesteśmy świadomi, że woda jest bardzo ważna w naszym środowisku, dlatego nasze produkty to nie tylko oszczędność energii, ale także oszczędność wody.

Spójrz szerzej i wykonaj pierwszy krok.