Dlaczego wybrać toaletę myjącą? | Major&Maker

Zdrowsze i wygodniejsze życie

Major & Maker tworzy swoją technologię, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie wygodniejsze codzienne życie. Wszystkie funkcje naszych produktów są specjalnie zaprojektowane dla Ciebie i Twoich bliskich – aby zapewnić lepsze i zdrowe życie. Na przykładach funkcji w naszych produktach: podgrzewane siedzenie sprawi, że poczujesz się ciepło, więc zimne siedzenie nie będzie już dyskomfortem; indukcyjna funkcja osłony otworzy fotel za dotknięciem; suszenie ciepłym powietrzem zastąpi niepotrzebny papier toaletowy, który nie jest ani zdrowy, ani przyjazny dla środowiska; niebieskie światło nocne doprowadzi Cię do toalety w ciemną noc, więc nie będziesz musiał włączać jasnych świateł na swojej drodze do toalety. To tylko kilka wybranych funkcji, które zapewniają nasze produkty.

Czas na poważną zmianę, zróbmy pierwszy krok
w kierunku zdrowego i wygodnego życia.

Wygodniejszy i czystszy sposób higieny
w czasie ciąży

Inteligentne rozwiązania Major&Maker kładą duży nacisk na zapewnienie 100% czystości kobietom w ciąży i dziecku. Nasze produkty powstają z myślą zapewnienia jak największej wygody w utrzymaniu czystości. Z tego też względu, szczególnie dla kobiet w ciąży, zaprojektowaliśmy funkcję mycia przedniego, która jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet. Dysza myjąca z przodu zapewnia odpowiednią pozycję dla kobiet przy regulowanym ciśnieniu i temperaturze prania.

Wszystko to sprawia, że ​​mycie jest 100% gwarancją czystości
i zdrowia zarówno dla matek, jak i ich dzieci.

Dla niezależności i komfortu życia seniora

Major&Maker zapewnia gwarancję bardziej komfortowego i niezależnego życia seniora. Wielu seniorów nie jest w stanie utrzymać się w czystości po korzystaniu z normalnych łazienek ze względu na starzenie się. Nasze inteligentne toalety i inteligentne sedesy mogą pomóc seniorom w utrzymaniu czystego i zdrowego stylu życia. Od mycia do suszenia powietrzem, poprzez regulację inteligentnych funkcji w zakresie temperatury mycia, ciśnienia wody i pozycji mycia. Dzięki temu inteligentnemu doświadczeniu w myciu, seniorzy mogą być tak niezależni, jak byli w młodości.

To poważny krok w upewnianiu się,
że nasz ukochany senior ma lepsze i czystsze życie.

Dla wygody osób niepełnosprawnych

Produkty firmy Major&Maker zapewniają osobom niepełnosprawnym wyjątkową wygodę. Osoby niepełnosprawne mają wiele trudności i mogą być uzależnione od innych przy korzystaniu z toalety. Nasze inteligentne rozwiązania w toaletach i deskach sedesowych mogą pomóc osobom niepełnosprawnym uniezależnić się w codziennym utrzymaniu higieny. Od czujnika siedzenia do trybu automatycznego, poprzez regulację pozycji dysz i nocne światło.

Dzięki produktom firmy Major&Maker osoby niepełnosprawne
mogą mieć bardziej niezależne życie w codziennych
czynnościach utrzymujących higienę osobistą.

Dla zdrowszego jelita

Nasze produkty mają duży wpływ na zdrowie Twoich jelit. Wiele osób we współczesnym społeczeństwie ma pospieszne i złe nawyki żywieniowe, które mogą powodować wiele problemów z jelitami i zaparciami. Bez delikatnej troski w tym zakresie, z każdym dniem wzrasta możliwość zachorowania. Nasza inteligentna toaleta i inteligentne siedzenie, z funkcją intensywnego naturalnego mycia wodą, mogą rozwiązać problem zaparcia, który ma wpływ na stan jelit.

Korzystanie z naszych produktów
to pierwszy krok do tego, aby stać się zdrowszym i czystszym.

Bardziej ekologiczny,
zgodny z naturą styl życia

Nasza firma stawia na możliwości w bardziej ekologicznym i oszczędzającym energię stylu życia. Chcemy zachęcić wszystkich do ekologiczności i oszczędzania energii, nie tylko dlatego, że jest to popularne, ale dlatego, że jest to ważne w życiu każdego z nas. Nasze inteligentne toalety i deski sedesowe to pierwszy krok do osiągnięcia zdrowszego i bardziej ekologicznego stylu życia. Dzięki funkcjom czyszczenia wody i suszenia powietrzem możesz swobodnie uwolnić się od papieru toaletowego. Zastosowanie wody w czyszczeniu jest wydajniejsze i mniej zanieczyszczające. Jesteśmy świadomi, że woda jest bardzo ważna w naszym środowisku, dlatego nasze produkty to nie tylko oszczędność energii, ale także oszczędność wody.

Zobacz główną różnicę i wykonaj pierwszy krok.