Nasza Technologia | Major&Maker

Zapewniamy wyposażenie
w najwyższej technologii

Specjalizujemy się w badaniu, rozwoju oraz w produkcji nowoczesnych produktów z branży gospodarstwa domowego.
Mamy 17-letnie doświadczenie w produkcji inteligentnych toalet oraz desek myjących.
Marka Major&Maker jest znakiem towarowym zarejestrowanym w Polsce.
Produkty Major&Maker są najbardziej zaawansowane technologicznie oraz posiadają pełen zakres przydatnych funkcji.
Nasze urządzenia zapewniają konsumentom właściwą higienę oraz większy komfort życia.

ZAWÓR CERAMICZNY

W naszych urządzeniach zastosowaliśmy dodatkowy zawór ceramiczny w układzie wodnym. Standardowe rozwiązania wykorzystują tylko pojedynczy zawór magnetyczny, dzięki czemu w przypadku słabej jakości wody następuje zjawisko osadzanie się kamienia, co w ostateczności może doprowadzić do wycieku lub innej awarii. Właśnie dlatego do sterowania systemem dróg wodnych zastosowaliśmy zarówno zawór magnetyczny oraz zawór ceramiczny. Dzięki temu cały system jest przystosowany do bezproblemowej pracy bez względu na jakość wody – nawet w przypadku gdy jeden zawór ma problem.
Nasza autorska, unikalna i opatentowana technologia dwurdzeniowego systemu dróg wodnych jest w stanie wytrzymać nawet 200 tysięcy cyklów przepływu wody.

 

SYSTEM GRZEWCZY

System grzewczy zastosowany w naszych urządzeniach jest kontrolowany przez 2 czujniki temperatury. Jeden wykrywa temperaturę zimnej wody na wejściu, a drugi temperaturę ciepłej wody na wyjściu, po czym procesor pobiera zlecenie podgrzania wody z obu detektorów.
Dzięki temu zarówno prędkość, jak i temperatura przepływu wody są stabilne. Objętość zbiornika na wodę do mycia w naszych urządzeniach wynosi 0,3l.
W przypadku, gdy funkcja mycia nie została użyta przez 72 godziny woda w zbiorniku zostaje automatycznie wymieniona, dzięki czemu jest zawsze świeża.

technologia-plytka-procesor-technologia-jak-dziala

SYSTEM OBWODÓW

Zastosowana w naszych urządzeniach wysokiej jakości płyta główna została stworzona przez niezależny dział badawczo-rozwojowy. Wszystkie zainstalowane elementy tworzą odrębne moduły, dzięki czemu w przyszłości nasz serwis może je w prosty sposób zastąpić nowymi. Każdy komponent został dokładnie przetestowany pod kątem żywotności, co oznacza, że produkty są przystosowane do bezawaryjnego działania przez okres minimum
8 do 15 lat.

technologia-grafika-przycisk-instrukcja-spowolnione-opadanie
technologia-przycisk-automatyczne-splukiwanie