O NAS

Major&Maker to pierwsza polska marka, która skupia się wyłącznie na sprzedaży produktów w 2 segmentach, mianowicie: inteligentne toalety i deski myjące.

Specjalizujemy się w badaniu, rozwoju oraz w produkcji nowoczesnych urządzeń z branży gospodarstwa domowego. Mamy 18-letnie doświadczenie w produkcji inteligentnych toalet oraz desek myjących.

Marka Major&Maker jest znakiem towarowym zarejestrowanym w Polsce.

NASZA MISJA

Naszym głównym celem jest poprawa i podniesienie jakości życia mieszkańców Polski, aby zapewnić im bardziej komfortowe i łatwiejsze codzienne funkcjonowanie.

Wraz z postępem nauki i technologii system inteligentnego domu stopniowo wkracza w życie każdego z nas, przyczyniając się do bardziej ekologicznego trybu życia i większej wygody dla ludzi.

Major&Maker, podążając za trendem jako jedna z pierwszych marek w Polsce wprowadziła na rynek serie inteligentnych toalet myjących oraz desek sedesowych z funkcją bidetu.

Opierając się na najnowszych osiągnieciach naukowych oraz technologicznych opracowaliśmy urządzenia z kompleksowymi funkcjami użytkowymi.

Nasze produkty są tworzone z myślą o tym, aby służyć każdej rodzinie i zapewnić jej członkom zdrowszy, lepszy i wygodniejszy tryb życia.

Zdrowsze i wygodniejsze życie

Major&Maker tworzy swoją technologię, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie wygodniejsze codzienne funkcjonowanie. Wszystkie funkcje naszych produktów są specjalnie zaprojektowane dla Ciebie i Twoich bliskich – aby przyczynić się do lepszego i zdrowszego życia.

Czas na poważną zmianę, a więc zrób swój pierwszy krok w kierunku lepszego zdrowia i wygody.

Większa higiena dla kobiet w ciąży

Inteligentne rozwiązania Major&Maker kładą duży nacisk na zapewnienie 100% czystości kobietom w ciąży oraz dziecku. Nasze produkty powstają z myślą o jak największą wygodę w utrzymaniu czystości.

Korzystanie z funkcji myjących jest gwarancją czystości i zdrowia zarówno dla matek, jak i ich dzieci.

Dla niezależności i komfortu życia seniora

Major&Maker zapewnia gwarancję bardziej komfortowego i niezależnego życia seniora. Wielu seniorów nie jest w stanie utrzymać się w czystości po korzystaniu z normalnych łazienek ze względu na ograniczenia spowodowane przez proces starzenia. 

To poważny krok w upewnieniu się, że nasz ukochany senior ma lepsze i czystsze życie.

Dla wygody osób niepełnosprawnych

Produkty firmy Major&Maker zapewniają osobom niepełnosprawnym wyjątkową wygodę.  Dzięki naszym inteligentnym rozwiązaniom zastosowanym w toaletach i deskach myjących, osoby niepełnosprawne mogą stać się niezależne w codziennym utrzymaniu higieny.

Dzięki naszym produktom życie osób niepełnosprawnych staje się bardziej niezależne

Dla zdrowszego jelita

Nasze produkty mają duży wpływ na zdrowie Twoich jelit. Wiele osób we współczesnym społeczeństwie ma pospieszne i złe nawyki żywieniowe, które mogą powodować sporo problemów z jelitami i zaparciami.

Korzystanie z naszych produktów to pierwszy krok do tego, aby stać się zdrowszym i czystszym człowiekiem.

Bardziej ekologiczny styl życia

Nasza firma stawia na możliwości w bardziej ekologicznym i oszczędnym stylu życia. Chcemy zachęcić wszystkich do dbania o środowisko naturalne oraz oszczędzanie energii nie tylko dlatego, że jest to popularne, ale dlatego, że jest to ważne w życiu każdego z nas.

Nasze inteligentne toalety i deski sedesowe to pierwszy krok do osiągnięcia zdrowszego i bardziej ekologicznego stylu życia.

WITAJ W NASZEJ FABRYCE

Od ponad 18 lat specjalizujemy się w badaniu, rozwoju oraz w produkcji toalet myjących i desek toaletowych z funkcją bidetu.
W naszej fabryce o powierzchni 10 tysięcy m² jest produkowanych około 100 tysięcy urządzeń rocznie.
W procesie produkcji stosujemy autorską, unikalną i opatentowaną
technologię, dzięki czemu nasze urządzenia zapewniają funkcjonalność na najwyższym możliwym poziomie.
Produkty Major&Maker są zgodne ze światowymi i europejskimi normami: BS EN1717, BS EN13079, CE, DVGW, KIWA, ETA, CSTB, SINTEF, SITAC, W270 i KTW.

OPINIE O NASZEJ MARCE

Rewelacyjna. Bardzo fajna toaleta, cała rodzina jest zachwycona jakością i funkcjonalnością. Nie ustępuje innym znanym markom, a wręcz można powiedzieć , że jest znacznie lepsza. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
Janusz Dawidziak
Janusz Dawidziak
08:16 20 Jan 22
Model DELUXE A
Marcin Sroka
Marcin Sroka
12:51 19 Jan 22
Mamy deskę myjącą, sprawuje się dobrze, w przyszłości kupiłabym większą, a najlepiej zintegrowaną z miską bo było bardzo trudno dokupić pasującą, mycie super, odejmuję gwiazdkę za suszarkę, która jest niewystarczająca, obsługa bardzo miła i pomocna
Anna Słowińska
Anna Słowińska
08:31 10 Sep 21
Przed zakupem toalety przeglądaliśmy różne oferty. Wybraliśmy tej marki i bardzo dobrze zrobiliśmy. Toaleta Major&Marker to wyrób luksusowy. Śmiało mogę powiedzieć, że wynosi higienę osobistą na wyżyny, to taki Najwyższy Szczyt Świata. Gorąco polecam ten produkt. Jest cicha, elegancka i bardzo praktyczna.
Teresa Kotas
Teresa Kotas
14:50 20 Aug 21
Posiadam toaletę Honor i deskę. Smaragd. Od ponad pół roku sprawują się świetnie. Deska zainstalowana w domku letniskowym pozwoliła na ograniczenie grzaniu wody w bojlerzeToaleta Honor jest nie do przecenienia. Poza podniesieniem jakości utrzymania higieny również pozwoliła na oryginalną aranżację pomieszczenia z powodu braku zbiornika na wodę - ładny wolnostojący mebel.Mi do pełnego zadowolenia brakuje funkcji delikatnego spłukiwania - w wielu sytuacjach pełne spłukiwanie jest niepotrzebne.
Grażyna
Grażyna
13:04 18 Aug 21
Absolutna rewelacja, zwłaszcza dla kobiety. Urządzenie spełnia nasze oczekiwania, wszystkie funkcje działają bez zarzutu. Decyzja o zakupie jak najbardziej słuszna. Poczucie wyższej higieny bezcenne. Polecam!
Dorian Pawełczak
Dorian Pawełczak
17:03 10 Aug 21
Deska bardzo przyjemna w użytkowaniu. Działa jak na razie niezawodnie.
Marek Sławiński
Marek Sławiński
16:57 10 Aug 21
Dokonałem zakupu Toalety myjącej Luxurious- super jakość oraz wykonanie.Bardzo dużo funkcji , montaż prosty , toaleta przyjeżdża w całości nic nie trzeba skręcać także spory plus, POLECAM!
Daniel P
Daniel P
20:24 01 Jun 21
Świetni doradcy! Dobrze doradzili mi w wyborze właśniwej deski, która teraz całowicie spełnia moje wymagania. Wybrałam samą deskę, a nie całą toaletę. Pan doradził mi jak najlepiej dobrać deskę do muszli i na jakie elementy muszę zwrócić uwagę żeby wszystko pasowało. No i pasuje 🙂
Monika Bańdur
Monika Bańdur
09:34 28 Apr 21
Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie. Produkt spełnia wszystkie nasze oczekiwania.
Darek Swoboda
Darek Swoboda
14:56 25 Apr 21
Świetna obsługa! Błyskawiczne odpowiedzi na pytania dodatkowe. Deska bardzo dobrej jakości, łatwa w montażu. Spełnia wszystkie oczekiwania. Do tej pory użytkowałamdeski bidetowe dwóch koreańskich producentów. Przejście na produkt Major&Maker było świetną decyzją!
Aleksandra Matulewska
Aleksandra Matulewska
09:08 17 Apr 21
Polecam funkcjonalną, estetyczną i prostą w obsłudze deskę bidetową. To idealne rozwiązanie do mniejszych łazienek. Do urządzenia dołączona jest czytelna instrukcja obsługi i montażu, który dzięki temu można bez przeszkód wykonać samodzielnie. I jeszcze niezwykle życzliwa obsługa serwisowa
Barbara Lenartowicz
Barbara Lenartowicz
07:43 31 Mar 21
KONTAKT ZE SKLEPEM SUPERTOALETA DOBRZE SPAKOWANA DO TRANSPORTU SZYBKA WYSYŁKA
Maciej Podoba
Maciej Podoba
10:36 27 Feb 21
Miesiąc temu kupiłem deskę toaletową. Ze względu na małą ilość miejsca zdecydowałem się na zakup modelu z pilotem zamiast bocznego panelu. Rozwiązanie sprawuje się świetnie. Sama deska działa znacznie lepiej niż się spodziewałem porównując jej cenę z modelami od konkurencyjnych firm. Przez ten miesiąc nie mogę jej absolutnie nic zarzucić i w skali 10-punktowej oceniam ją na 11:)
Piotr Lichota
Piotr Lichota
15:42 21 Jan 21
Franciszek Mrowiec
Franciszek Mrowiec
09:46 12 Jan 21
Mam 2 deski bidetowe Majora&Maker - spełniają oczekiwania całej rodziny.Obsługa rzetelna, kompetentna, otwarta na klienta.Na każdym etapie współpracy: od zamówienia poprzez sprzedaż i późniejszy serwis. Wszystko na profesjonalnym, satysfakcjonującym klienta poziomie.Tak się buduje markę Firmy!Polecam!
marzena lasowa
marzena lasowa
09:01 08 Oct 20
Polecam produkty M&M. Urządzenie z bidetem wysokiej klasy a Pan Bartek to prawdziwy profesjonalista.
Włodzimierz D
Włodzimierz D
14:35 29 Sep 20
Dawno nie spotkałam się z tak odpowiedzialnym podejściem do sprzedaży. Profesjonalna obsługa klienta, bezproblemowy kontakt. Uszkodzona toaleta podczas transportu jednej z firm kurierskich została zastąpiona nowym egzemplarzem w błyskawicznym czasie. Takiego podejścia do transakcji życzę wszystkim kupującym, a firmie Major&Maker bardzo dziękuję i szczerze polecam, oby więcej takich firm.
Łukasz Stefański
Łukasz Stefański
11:21 18 Sep 20
Good Quality brand, with prosperous future !I strongly recommend purchasing value for money products from “Major & Maker” !Professional 2 years door-to-door guarantee !Innovative and simple, very modern design !
Wiktor Dong
Wiktor Dong
15:40 08 Jul 20
Użytkujemy deskę bidetową od 5 miesięcy, zakup wydawał mi się zbędny ale teraz myślę, że to była dobra decyzja. Deska bardzo ładnie się prezentuje, do działania nie mam uwag. Niedawno popsuliśmy mechanizm opuszczania deski, gwarancja nie obejmuje tego typu uszkodzeń ale serwis potraktował sprawę wyjątkowo. Pan Bartosz bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta.
Marta Pisula
Marta Pisula
19:34 17 Jun 20
Co prawda deski nie kupiłam ale z obsługi jako potencjalnego klienta jestem bardzo zadowolona. Pan Bartosz wyczerpująco odpowiedział na moje pytania, z takim zaangażowaniem w opiekę nad klientem już dawno się nie spotkałam. Pozdrawiam tego Pana 🙂
Paulina Kasperek
Paulina Kasperek
00:00 07 Feb 20
Produkty, które jakością przewyższają znacznie droższą konkurencję. Zakupiłem toaletę myjącą, na ogromny plus zintegrowany system spłukujący wodę w toalecie, dzięki czemu montaż jest bardzo prosty i oszczędzamy miejsce w łazience, bo nie musimy instalować stelaża podtynkowego.
Michael Konarski
Michael Konarski
20:51 03 Jan 20
Produkty wysokiej jakości, w bardzo niskich cenach i co najważniejsze - dostępne do zakupu w salonie od ręki.
Bobi
Bobi
15:40 29 Dec 19