Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Cena

Toaleta japońska – postaw na najwyższy komfort i stopień higieny

Planujesz remont mieszkania lub urządzasz łazienkę i szukasz właśnie nowej misy do WC? Zależy Ci na innowacyjnych rozwiązaniach? Cenisz wysoki stopień higieny podczas korzystania z toalety, a także troskę o środowisko naturalne?

Toaleta japońska to rodzaj armatury łazienkowej, którym zdecydowanie powinieneś się zainteresować! Są to bowiem kompletne urządzenia pełniące funkcję klasycznej misy WC, a dodatkowo także bidetu – choć w odróżnieniu od tego rozwiązania, są zdecydowanie bardziej praktyczne. Wyposażone są bowiem w liczne opcje zwiększające komfort, a także higienę. Jakie?

Przede wszystkim ich największym walorem jest możliwość mycia tylnego i przedniego. Po skorzystaniu z toalety te najwrażliwsze części ciała są dokładnie oczyszczane przez odpowiednie skierowanie strumienia wody. Tym samym dbasz o swoje zdrowie, minimalizując chociażby możliwość narażenia się na infekcje intymne. Do tego zmniejszasz zużycie papieru niemalże do zera. Toaleta ma bowiem dodatkowo funkcję osuszania.

Toaleta jest wyposażona także w specjalny tryb do podmywania dzieci, możliwość regulacji temperatury wody i powietrza wydostających się z dyszy czy mocy kierowanego strumienia. Niezwykle przydatna bywa także opcja enema, która masażem stymuluje i pobudza naturalne procesy wypróżniania.

Jeśli więc zależy Ci na rozwiązaniu, które zdecydowanie poprawi jakość i komfort korzystania z łazienki, taka toaleta będzie dla Ciebie świetnym wyborem.

Za jakie jeszcze funkcjonalności warto docenić toalety myjące?

Myjące toalety, oprócz funkcji stricte poprawiających higienę, warto docenić także za praktyczne rozwiązania techniczne. Modele, które znajdziesz w naszym sklepie, w pełni odpowiadają za komfort korzystania z łazienki. Są wyposażone m.in. w nocną lampkę, dzięki której nie będziesz świecić światła, aby zapobiec przebudzeniu się innych domowników. Woda spłukiwana jest w nich automatycznie po skorzystaniu z toalety.

Czujnik stopy oraz pilot zadbają z kolei o samoczynne otwieranie się i zamykanie klapy. Ta oczywiście wyposażona jest w system wolnego opadania. Siedzisko jest z kolei podgrzewane. Masz do wyboru aż cztery temperatury. Korzystanie z toalety będzie więc przyjemne i komfortowe nawet tuż po przyjściu z zewnątrz w ten najmroźniejszy dzień. Toalety warto także docenić za wbudowany dezodorant niwelujący nieprzyjemne zapachy.

Jak zatem widzisz, naprawdę wiele ciekawych funkcji może zaoferować Ci japońska toaleta. Cena takiego rozwiązania, biorąc pod uwagę wszystkie dostępne możliwości, jest niezwykle przystępna. Zyskujesz bowiem w ten sposób innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu zadbasz o komfort, higienę, środowisko naturalne i przyjemność korzystania z łazienki!

Japońskie toalety – sklep, w którym czekają na Ciebie najlepsze rozwiązania

Wiesz już, że to, czego zdecydowanie potrzebujesz w swojej łazience, to japońska toaleta? Sklep, na którego stronie właśnie się znajdujesz, to najlepsze miejsce na jej zakup. W naszym asortymencie przygotowaliśmy bowiem specjalnie dla Ciebie aż siedem różnych modeli do wyboru.

Dzięki temu będziesz w stanie idealnie dopasować ich funkcjonalność do swoich preferencji. Nowoczesny design każdego z rozwiązań sprawi natomiast, że taka misa WC sprawdzi się w każdej aranżacji łazienki.

Sprawdź więc wszystkie możliwości i wybierz dla siebie ten najlepszy. Jeśli pojawią się jakieś pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zawsze chętnie służymy pomocą!

Porównaj produkty