Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Cena

Deski myjące – wielofunkcyjne rozwiązania do Twojej łazienki

Deski z funkcją bidetu to niezwykle praktyczne i innowacyjne rozwiązania do Twojej łazienki. Z ich pomocą zapewnisz odpowiedni stopień higieny wszystkim członkom rodziny, a także zdrowszą toaletę każdego dnia. Jak działają takie rozwiązania i dlaczego warto je wybrać?

Deski myjące po podłączeniu do prądu oraz źródła wody zyskują funkcje, które zdecydowanie poprawiają jakość i komfort codziennego korzystania z toalety. Montuje się je w miejsce klasycznej deski. Ich największą zaletą jest możliwość mycia przedniego i tylnego. Wystarczy na znajdującym się z boku panelu wybrać odpowiednią opcję – natrysk lub bidet. 

Strumień ciepłej wody delikatnie oczyści najdelikatniejsze części ciała, dbając o wysoki stopień higieny. Dysza kierująca strumień wody jest oczywiście w pełni regulowana. Możesz wybrać jeden z dostępnych trybów, który w pełni odpowiada Twoim potrzebom. 

Deska bidetowa wyposażona jest także m.in. w funkcję suszenia, samoczyszczenia dyszy, system podgrzewania wody oraz miejsca siedzącego, możliwość podświetlenia czy specjalny tryb do podmywania dzieci. Jest więc to wielofunkcyjne rozwiązanie, które zdecydowanie poprawi komfort korzystania z toalety.

Do tego nasze modele są wyposażone w specjalny filtr redukujący nieprzyjemne zapachy oraz system wolnego opadania. Świetną opcją jest też panel z możliwością zapisania preferowanych przez siebie ustawień.  

Decydując się na takie deski, dbasz przede wszystkim o wysoki stopień higieny, a co za tym idzie, minimalizujesz ryzyko wystąpienia chociażby infekcji intymnych. Wykazujesz w ten sposób także troskę o naturę. Wykorzystujesz mniejszą ilość środków czyszczących i wody, a także ograniczasz zużycie papieru toaletowego niemalże do zera. 

Już dziś wybierz więc takie rozwiązanie do swojej łazienki, stawiając na jeden z modeli dostępnych w naszym sklepie!

Czy deski z funkcją bidetu pasują do każdej misy WC?

Deski myjące, które znajdziesz w naszym sklepie, pasują do większości misek WC. Aby jednak mieć pewność, że wybrany przez Ciebie model będzie odpowiedni, koniecznie zapoznaj się z opisem kompatybilności. Ten znajdziesz na karcie wszystkich dostępnych w sklepie produktów.

Pamiętaj, że w większości przypadków zaleca się jak najbardziej owalny kształt misy. Rozstaw otworów do montażu deski powinien natomiast wynosić między 12-17,5 cm. Dodatkowe kluczowe parametry są z kolei zależne od modelu i znajdziesz je, jak już wspominaliśmy, w opisie produktu.

Stawiając na deskę czy sedes myjący, musisz jednak w każdym z przypadków zadbać o podłączenie do źródła wody, a także dostęp do gniazdka elektrycznego. Modele są bowiem wyposażone w natrysk, a także panel sterujący oraz funkcję podgrzewania. Kluczowe jest więc ich prawidłowe podpięcie do mediów. 

Nowoczesna japońska toaleta – sklep, w którym znajdziesz najlepsze rozwiązania

Jeśli zależy Ci na nowoczesnych rozwiązaniach, trosce o środowisko oraz wysokim stopniu higieny, w Twojej łazience powinna wręcz obowiązkowo zagościć deska myjąca. Cena takiego rozwiązania jest niezwykle przystępna. Koszt zależny jest jednak oczywiście od dostępnych funkcjonalności, a także kształtu czy wybranego modelu. W sklepie znajdziesz aktualnie pięć różnych modeli do wyboru.

Jeśli nie chcesz wymieniać całej muszli, takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne. Zapewnia Ci niemalże taki sam stopień użyteczności, a do tego jest tańsze niż cała toaleta. Przy okazji z montażem deski z pewnością poradzisz sobie samodzielnie – bez konieczności kucia płytek. 

Zapoznaj się więc dokładnie z całym asortymentem i wybierz dla siebie najlepszą deskę myjącą. W razie pytań oczywiście chętnie służymy pomocą!

Porównaj produkty